Obiady

Potwierdzeniem dla ucznia klasy IV-VIII jedzącego obiady jest karnet,  który należy okazywać nauczycielom dyżurnym przed wejściem do stołówki mieszczącej się w LO. Karnety otrzymują też uczniowie mający obiady refundowane i są one wydawane w tych samych dniach w których pozostali uczniowie dokonują wpłat.

dotyczący stawki żywieniowej i zasad korzystania z obiadów od 01.09.2023

1. Na podstawie kalkulacji kosztów obiadów wg załączników sporządzonych przez intendenta, ustalam koszt obiadu:

Dla uczniów klas I-II

a) zupa – 1,20 zł

b) II danie – 3,50 zł

Dla uczniow klas III-VIII

a)  zupa – 1,50 zł

b) II danie – 4,80 zł

2. Koszt obiadu może ulec zmianie, jeśli nastąpią zmiany cen artykułów spożywczych.

3. Opłaty za obiady przyjmowane są zgodnie z harmonogramem  na konto szkoły.

.

Rezygnację z posiłku należy zgłosić:

1. W przypadku choroby – do godz. 8:30 pod numerem tel. 25 6751206, by nie ponosić kosztów za niewykorzystane posiłki, a w innym przypadku (np. wycieczka) z minimum jednodniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym wypadku pieniądze nie podlegają odliczeniu w miesiącu następnym.