Sobota 27.07.2024

liczba odwiedzin: 1420571

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona będzie przydatna również dla Waszych rodziców.

• KLASY PIERWSZE 2024/2025

Drodzy rodzice,

listy klas znajdują się w sekretariacie szkoły do wglądu w godz. 10:00-14:00 lub pod tel. 25 675 12 06.

• Za nami Dni Łochowa.

Utalentowani młodzi artyści, piękne pokazy i świetna zabawa!

Nie mogło więc zabraknąć naszych cudownych dzieci.

Dziękujemy za zaproszenie!

• 5. czerwca w warszawskim Domu Technika wręczono nagrody laureatom XXXVII konkursu „Mój Las” organizowanego przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa. Konkurs tradycyjnie ma 2 etapy - regionalny centralny. Stąd prace, które zajęły I i II miejsce są przesyłane do oceny jury w finale centralnym. Tym większy sukces i ogromna radość z wygranej naszej czwartoklasistki Anny Geras, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Finałowa gala odbyła się w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Klaudia Mech, Wiktoria Falba, Jan Koroś i Bogumił Szubarczyk. Zadaniem finalistów było rozwiązanie testu z zakresu rolnictwa ekologicznego. Organizatorzy przygotowali również zajęcia edukacyjne obejmujące tematy etnobotaniki oraz kwiatów polskich. Każdy brał udział w warsztatach polegających na skomponowaniu własnej herbatki owocowo – ziołowej. Całości dopełniły bogate zbiory eksponatów z różnych regionów polskiej wsi, które oglądaliśmy w trakcie zwiedzania Muzeum Etnograficznego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne upominki.